4 powody, dla których warto zainwestować w hiszpańskie nieruchomości.

1
Nowoczesny dom z basenem.
WYSOKA STOPA ZWROTU

Wynajem

Możliwość uzyskania wysokiej stopy zwrotu (do 9% rocznie). Aż 320 dni słonecznych w roku. Nawet podczas zimowych miesięcy temperatura utrzymuje się w granicach 18 stopni. Powoduje to znaczne wydłużenie sezonu w stosunku do nieruchomości znajdujących się w Polsce. Gwarancja pięknej pogody, zdrowy mikroklimat, ciekawe atrakcje turystyczne, pyszne jedzenie. To wszystko powoduje, iż wybrzeże Costa Blanca to jeden z najczęściej wybieranych kierunków wakacyjnych.

``ŁADOWANIE BATERII``

Wypoczynek

Wyobraź sobie, że możesz spędzać każdą wolną chwilę we własnym apartamencie lub domu w Hiszpanii. Przelot z Polski to zaledwie 3 godziny. Chwile słodkiego lenistwa na plaży lub aktywny wypoczynek, decyzja należy do Ciebie. Wystarczy nawet kilka wolnych dni spędzonych w pięknej, słonecznej Hiszpanii, aby naładować baterie na następne tygodnie pracy.

2
3
SPEŁNIENIE MARZEŃ

Emerytura

Dotychczas wiele osób z krajów północnych m.in. Anglicy, Norwegowie, ale także Niemcy po przejściu na emeryturę przenosi się do Hiszpanii. Obecnie także polscy emeryci spełniają swoje marzenia o przeprowadzce do pełnej słońca Hiszpanii. Warto wspomnieć, że koszty utrzymania i żywności w Hiszpanii są porównywalne, a nawet mogą być niższe niż w Polsce.

``NAJZDROWSZY KRAJ NA ŚWIECIE``

Zdrowie

Jedna z największych agencji prasowych na świecie - Bloomberg opublikowała w lutym 2019 najnowsze badania, którymi zostało objętych 169 krajów. Hiszpania uzyskała 1 miejsce w rankingu na Najzdrowszy Kraj Świata. Naukowcy wierzą, że wpływ na sytuację ma zdrowy klimat oraz dieta śródziemnomorska (szczególnie oliwa z oliwek oraz orzechy), ale także doskonały system opieki zdrowotnej.

4
Nie masz uprawnień do rejestracji